Perralleza per femije - 4 vjec

Grup autorësh JB0235

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 4 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

302 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240033

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages48
ISBN9789928240033
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit4 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone