Perralleza per femije - 3 vjec

Grup autorësh JB0234

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 3 vjeç. Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

More details

301 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240026

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Një përmbledhje e mrekullueshme me përrallëza të shkruara enkas për fëmijë 3-4 vjeç. Në këtë libër do të njiheni me pandat e uritura, me një luan që rri zgjuar gjithë natën dhe një tigër që sheh ëndrra me sy hapur. Do të takoni edhe kafshë të tjera në një kënd lojrash magjik. Uluni, rehatohuni dhe kënaquni së bashku me fëmijën tuaj. Shijoni me ta bukurinë e të qenurit fëmijë!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages48
ISBN9789928240026
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone