Zanat e debores

Grup autorësh JB0244

New product

Përshkrim i shkurtër

Histori me zanat e dëborës, me aventura fantastike, vende magjike dhe festa madhështore.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240248

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

20 përrallat do ju zhysin në botën magjike të zanave të dëborës, të historive dhe aventurave fantastike që shoqërojnë pyllin me dëborë. Le të nisemi në një udhëtim të paparashikueshëm së bashku me miqtë më të mirë të zanave tona dhe le të mbulohemi me pluhurin magjik në netët e ftohta të dimrit. 

Data sheet

pages116
ISBN9789928240248
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit5+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat300 x 230 mm
PërkthyesiSaverina Pasho