Libri i madh i shpikjeve View larger

Libri i madh i shpikjeve

Grup autorësh BOT0085

New product

Përshkrim i shkurtër

Shpikjet e mëdha të njerëzimit e gjejnë veten më lehtë se kudo tjetër te mendja e të vegjëlve të cilët për nga natyra janë kuriozë për të mësuar sesi funksionojnë gjërat. Ky libër është një hyrje në botën e madhe të shkencës, - dhe vjen i kuruar plot kujdes nga botuesusi për fëmijët e vegjël

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët80
ISBN9789928001672
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët80
ISBN9789928001672
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia