Zbulo trupin e njeriut View larger

Zbulo trupin e njeriut

Grup autorësh JB0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Me një model trepërmasor në qendër, me ilustrimet dhe mënyrën e veçantë të ndërtimit, ky libër tepër i veçantë bën për vete çdokënd.

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 919

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages16
ISBN978 999 43 76 919
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë