12 Perralla klasike View larger

12 Perralla klasike

Grup autorësh JB0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Dymbëdhjetë përralla të mrekullueshme të shoqëruara me ilustrime plot ngjyra. Shëtitni me to në botën e aventurave dhe të fantazisë.

86 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët192
ISBN978 999 56 70 474

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN978 999 56 70 474
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë