Luani dhe miu

Grup autorësh BED007

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni që përralla "Luani dhe miu" të mbesë në mendjen e fëmijës tuaj edhe për fabulën edhe për magjinë e saj, këtë mund ta bëjë vetëm Tinka Kurti. Prandaj Edualba e sjell këtë botim në tekste, imazhe dhe të shoqëruar në zë....

More details

972 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët10
ISBN978-9928-121-66-0
Viti i botimit2013

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Nje luan shume zem?rak jetonte n? nj? pyll .Cdo pasdite ai b?nte nj? sy gjum p?r t? pushuar dhe nuk i p?lqente aspak q? ta bezdiste kush.Por nj? dite prej dit?sh ,at? e zgjoi nga gjumi nj? mi q? kalonte atypari.Cfar mund t? ndodh tani?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978-9928-121-66-0
RedaktoriTomorr Plangarica
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku