Përrallëza me princesha View larger

Përrallëza me princesha

Grup autorësh JB0178

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN978 9928 177 04 9

500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN978 9928 177 04 9
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë