Shkolla enjebrireshave - Matilda dhe perla View larger

Shkolla enjebrireshave - Matilda dhe perla

Julie Sykes A-005938

New product

Përshkrim i shkurtër

Matilda dhe Perla po ia kalojnë shumë bukur në Shkollën e Njëbrirëshave. Të dyja kanë shumë fantazi dhe janë më të mirat për të treguar histori. Janë partnere të përsosura! Gjatë një kampingu në pyll, Matilda, Perla dhe shoqet e tyre zbulojnë që pema më e lashtë e ishullit po e humbet magjinë e vet. Ato janë të bindura se dikush është shkaktar, por duhet ta gjejnë sa më parë, që ta ndalojnë!

892 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272478
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages108
ISBN9789928272478
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1