Deni Dingell – Kembehekuri i fuqishem View larger

Deni Dingell – Kembehekuri i fuqishem

Andy Shepherd A-005897

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272577
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Deni Dingëlli – i rrezikshëm për fqinjët dhe kërcënim për kafshët e tyre shtëpiake – është rikthyer!

Ndodhi që, duke provuar nëse funksiononte apo jo shpikja e tyre më e re, rrezengrirësi, ngordhi kameleoni fitues i disa çmimeve të zotit Nesbit. Kështu, “për të mësuar disiplinën”, Deni dhe Persi dërgohen të ndjekin kursin e xhuxhicusë...
OPALA! Në vend që të ndodhë kjo, ndodh që të vihet në provë të rëndë miqësia mes tyre.

A mundet që ndërtimi i robotit shpartallues më të fuqishëm në botë ta rikthejë miqësinë mes tyre?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928272577
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1