Antologji, 101 autore shqiptare per Beratin dhe Tomorrin View larger

Antologji, 101 autore shqiptare per Beratin dhe Tomorrin

Clirim Mukli A-004467

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët246
ISBN9789928033987
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët246
ISBN9789928033987
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë