Autoriteti dhe fama e Skenderbeut View larger

Autoriteti dhe fama e Skenderbeut

Gjon Keka A-004318

New product

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët146
ISBN978995176982
Viti i botimit2019

1 450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët146
ISBN978995176982
RedaktoriDhurata Agalliu
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryAlbania
I ri1