Shqiperia dhe Kosova (Si jane dhe si do te duhej te jene) View larger

Shqiperia dhe Kosova (Si jane dhe si do te duhej te jene)

Rexhep Qosja TO0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër janë përmbledhur shkrime për politikën e krijimtarinë letrare e shkencore, për krijues e vetje të tjera, për ngjarje, dukuri e veprime të ndryshme politike në Shqipërinë shtetërore dhe në Kosovë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318957
Viti i botimit2013

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages496
ISBN9789994318957
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23