Aristidh Rruci dhe koha e burrave

Pirro Loli PL0063

New product

Përshkrim i shkurtër

Esse historike.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657802

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657802
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë