Hitleri dhe hebrenjte View larger

Hitleri dhe hebrenjte

Philipe Burrin FB0086

New product

Përshkrim i shkurtër

Ideja e çfarrosjes kishte nisur udhën; nuk është aspak e habitëshme që funksionarët SS të Uortlendit të kenë mbritur aty përpara të tjerëve: prej dy vjetësh Çifutët ishin një barrë për ata. Sidoqoftë propozimet e tyre nuk paten ndonjë pasojë të aty për-atyshme.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106018
Viti i botimit2013

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages182
ISBN9789928106018
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMiço Gubera