Histori e shtetit shqiptar 1912-2005 sc View larger

Histori e shtetit shqiptar 1912-2005 sc

Kastriot Dervishi FB0063

New product

Përshkrim i shkurtër

Organizimi shtetëror, jeta politike, ngjarjet kryesore, të gjithë ligjvënësit, ministrat dhe kryetarët e shtetit shqiptar në historinë 93-vjeçare të tij. Një histori konkrete me emra të protagonistëve të saj.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët955
ISBN9788884379933
Viti i botimit2006

7 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët955
ISBN9788884379933
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë