Komploti kunder kishes Vol. I View larger

Komploti kunder kishes Vol. I

Maurice Pinay FB0044

New product

Përshkrim i shkurtër Libri rrefen se, hebrenjtë kanë luajtur një rol të jashtëzakonshëm dhe, jo gjithnjë të dobishëm, në të gjithë historinë e njerëzimit e kjo është e dukshme; që veprimtaria e tyre nuk ka qenë gjithnjë miqësore kundrejt Krishtërimit dhe popujve johebrenj.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356645
Viti i botimit2009

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages375
ISBN9789994356645
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEtleva Sakajeva