Tragjedia dhe lavdia e Kishës Katolike Vol. I View larger

Tragjedia dhe lavdia e Kishes Katolike Vol. I

Dr. Pjetër Pepa FB0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Një nga krimet më të mëdha të komunizmit ishte edhe persekutimi i klerit, sidomos atij katolik. Janë me dhjetëra e qindra klerikë në mbarë vendin të persekutuar, të vrarë, dënuar e internuar. Në këtë libër voluminoz prej dy vëllimesh Dr. Pjetër Pepa sjell dëshmi rrëqethëse.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994392155
Viti i botimit2007

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages786
ISBN9789994392155
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë