Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus View larger

Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus

Nikollaj Berdjajev FB0018

New product

Përshkrim i shkurtër Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rusNjë libër ku ka gjetur pasqyrim: - transformimi i inteligjencies ruse, - transformimi i mesianizmit dhe - transformimi që pësoi marksizmi klasik në Rusi në vitet '40 në shek. XIX

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356379

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages292
ISBN9789994356379
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiFerdinand Leka