Nacionalsocializmi dhe bolshevizmi, - lufta civile europiane 1917-1945 View larger

Nacionalsocializmi dhe bolshevizmi, - lufta civile europiane 1917-1945

Erns Nolte FB0016

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356270
Viti i botimit2008

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages574
ISBN9789994356270
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAbdulla Sollaku