Lufta ne Shqiperi View larger

Lufta ne Shqiperi

Gian Carlo Fusco FB0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Lufta e 2 Botërore në Shqipëri kalon nëpërmjet kujtimeve dhe analizave të një italiani, duke sjellë fakte, ngjarje dhe personazhe që kanë ndikuar në rrjedhën e kësaj lufte. Eshtë një shikim ndryshe i historisë së manipuluar të Luftës nga komunistët.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356249

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages114
ISBN9789994356249
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
PërkthyesiArben Ndreca