Shteti dhe ekonomia ne perandorine osmane View larger

Shteti dhe ekonomia ne perandorine osmane

Mehmet Genc LOG0202

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tekst provokues mbi të ardhmen e SHBA-së si udhëheqës global, që po përballet me sfida siç janë çështjet racore, emigracioni dhe krimi, por që udhëheqë në shumë sektorë të rinj, teknologjia e informacionit, bioteknologjia etj.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587801
Viti i botimit2019

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages540
ISBN9789989587801
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiRubin Hoxha
VendndodhjaShkup