Kombi që u lind View larger

Kombi qe u lind

Dan Senor-SaulSinger UE0029

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e mrekullisë ekonomike të Izraelit, një prej shteteve, që ndonëse në përmasa modeste gjeografrike dhe numër popullsise, mbetet njdër vendet më të zhvilluara në botë. Libri best-seller sjell historinë e suksesit të një kombi, që arrin të tejkalojë problemet gjeopolitike për t'u fokusuar në inovacionin teknologjik dhe rritjen ekonomike. Analizat e thella vlejnë për këdo individ apo lider që do të bëjë diçka për vendin e tij...

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928190598
Viti i botimit2015

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages282
ISBN9789928190598
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEnri Hide