Vorbull ’91 View larger

Vorbull ’91

Arian Melonashi & Greta Aliaj NA0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Lëvizja e dhjetorit '90 ka ngjallur vazhdimisht debate të nxehta saqë, çdo vit, historisë i shtohet edhe një detaj, por kësaj radhe nuk janë protagonistë-dhjetoristë, por gazetarë që i ndoqën zhvillimet hap pas hapi, të cilët rrëfehen pa peshën e misionit historik. Gazetari Arian Melonashi dhe muzikantja Greta Aliaj kanë vendosur të kthejnë në rend diçka nga vorbulla e atyre ditëve.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 80 4

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages231
ISBN978 9928 109 80 4
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë