Heronjte e pushkes dhe te fjales burrerore View larger

Heronjte e pushkes dhe te fjales burrerore

Gani Qarri TO0177

New product

Përshkrim i shkurtër

Qoftë libri në tërësi, apo dhe në veçanti çdo shkrim veçmas shquhen për frymëzimin e patosin patriotik, për portretizimin realist të protagonistëve të librit e të kuadrit historik.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427793
Viti i botimit2015

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages232
ISBN9789928427793
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20