Camet myslimane te Epirit (1923-2000) View larger

Camet myslimane te Epirit (1923-2000)

Eleftheria Manda TO0175

New product

Përshkrim i shkurtër

Mbi dhjetë vjet kanë kaluar nga botimi i parë në gjuhën greke i librit që kini në duar, vite të pasura në zhvillime për sa u përket marrëdhënieve greko-shqiptare, dhe veçanërisht frytdhënëse për afrimin midis dy popujve.

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427717
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages444
ISBN9789928427717
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat16.5x23
PërkthyesiInstituti i Studimeve Ballkanike, Selanik