Thethi View larger

Thethi

Grup autorësh VEC0151

New product

Përshkrim i shkurtër

Përban: rrugë dhe shtigje për këmbësorë , distanca të sakta në km, toponime, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj.

More details

49 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604489008
Viti i botimit2016

600 Lekë

Share

30 other products in the same category:

More info

Harta e Malit hartë Këmbësore BOTIMI: Botimi i dytë / Prill 2016 FORMA: Hartë e palosur E pajtueshme me GPS hartë e plastifikuar GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El DIMENSIONET: 115mm x 240mm / 500mm x 700mm PESHA: 85 gr.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604489008
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë