Vlora View larger

Vlora

Grup autorësh VEC0149

New product

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor të rrethit, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme, hartë e saktë për organizimin e udhëtimit tuaj.

More details

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604488490
Viti i botimit2013

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Harta e rrethit Hartë rrugore dhe turistike BOTIMI: Botimi i parë / Prill 2013 FORMA: Hartë e palosur E pajtueshme me GPS hartë e plastifikuar GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El DIMENSIONET: 115mm x 240mm / 500mm x 700mm PESHA: 65 gr.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604488490
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë