Shqipëria -BIG MAP-

Grup autorësh VEC0096

New product

Përshkrim i shkurtër

Përban: të gjithë rrjetin rrugor të Shqipërisë, distanca të sakta në km, indeks me fshatrat, vënde me interes turistik, informacione të dobishme. E gjithë Shqipëria në një faqe. Ideale për të organizuar çdo plan tuaj turistik.

More details

49 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vektor Editions
ISBN9789604487738
Viti i botimit2016

800 Lekë

Share

30 other products in the same category:

More info

Harta e Shtetit Hartë rrugore dhe turistike BOTIMI: Botimi i tretë / Shta 2016 FORMA: Hartë e palosur E pajtueshme me GPS GJUHA: Sq - It - De - Ru - Fr - El SHKALLA: 1:250.000 DIMENSIONET: 120mm x 245mm / 1000mm x 1400mm PESHA: 180 gr.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789604487738
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitHartë
StatusiI ri
Numri i botimeveI tretë