Pronto! Gjuha Italiane per te gjithe

Rexhep Hida FNK0142

New product

Përshkrim i shkurtër Kjo metodë u shërben të gjithëve: fillestarëve,nxënësve, studentëve, nëpunësve, pecialistëve,tregtarëve etj.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99943-918-4-4
Viti i botimit2006

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër është një metodë origjinale, e qartë, progresive, që përqendrohet te elementët kyç dhe më të rëndësishëm të mësimit të gjuhës italiane, pa lënë mënjanë situata të jetës praktike. Metoda është e lehtë. Përdoret me ose pa mësues; me të mëson të flasësh, të lexosh, të shkruash dhe të kuptosh italisht.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages380
ISBN978-99943-918-4-4
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiRexhep Hida