Gramatika e gjuhes turke View larger

Gramatika e gjuhes turke

Mehdi Polisi LOG0068

New product

Përshkrim i shkurtër

Gramatikë e gjuhës turke, e cila shërben edhe si doracak shkollor dhe universitar për këtë fushë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989583056

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages370
ISBN9789989583056
Published year2009
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri