Fjalori I sociologjise View larger

Fjalori I sociologjise

Ali Pajaziti LOG0149

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vepër me rëndësi të veçantë. Fjalori Enciklopedik Islam është një fjalor shpjegues i përgjithshëm islam. Ai është fryt i një pune disavjeçare, në disa etapa, është rezultat i një angazhimi të mundimshëm e përplot sfida e përgjegjësi intelektuale. Në Fjalorin në fjalë janë paraqitur dhe përpunuar 2849 zëra (emra, nocione, institucione, togfjalësha apo fraza të shkurtra) dhe disa dhjetëra nënzëra.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586927
Viti i botimit2017

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages836
ISBN9789989586927
Viti i botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup