Fjalori I oksfordit per islamin View larger

Fjalori I oksfordit per islamin

John L. Esposito LOG0147

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i rëndësishëm, në të cilin janë përmbledhur me dokumente të shumta, të cilat plotësojnë dosjen e veprimtarisë së organizatës politike Xhemijet dhe dy figurave të saj udhëheqëse, Nexhip Draga e Ferhat Draga. Në këtë vëllim janë përzgjedhur dokumente dhe artikuj nga revistat dhe gazetat e kohës, që në mënyrë të argumentuar paraqitet veprimtaria e organizatës politike Xhemijet.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586859
Viti i botimit2017

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages386
ISBN9789989586859
Viti i botimit2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMimoza Sinani
VendndodhjaShkup