Vetja dhe tjetri: Dyzet e pesë vjet të filozofisë franceze (1933-1978) View larger

Vetja dhe tjetri: Dyzet e pese vjet te filozofise franceze (1933-1978)

Vincent Descombes BPS0061

New product

39 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët255
ISBN9789928185426
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët255
ISBN9789928185426
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvis Hoxha
I ri1