Reduced price! Gjuha e kembeve View larger

Gjuha e kembeve

Chris Stormer UP0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Edhe ato flasin: A e dinit se: gishtat e këmbëve zbulojnë mendimet tuaja? Qafat e gishtave tregojnë aftësitë shprehëse? Mollëzat e shputave pasqyrojnë ndjenjat tuaja më intime? Trina e këmbës tregon se sa mirë komunikoni dhe i kuptoni njerëzit? Thembrat tuaja reflektojnë siguri? Këmba e djathtë tregon të kaluarën tuaj, ndërsa e majta tregon të sotmen? Këto shenja i zbuloni tek ky tekst i rrallë i refleksologjisë

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët148
ISBN978 99956 26 27 2
Viti i botimit2010

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët148
ISBN978 99956 26 27 2
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAurora Foto