Reduced price! E keqja ndodhet te gjerat View larger
Pjesë nga libri

E keqja ndodhet te gjerat

Maurizio Cuchi UP0020

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër na sjell një situatë psikologjike, që qëndron në kufijtë mes çmendurisë dhe normalitetit. Duket sikur disa tema të mëdha, tepër therëse e megjithatë të përditshme, rimerren edhe një herë si për të mos e lënë më shpirtin të qetë

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët192
ISBN97899943 37 61 0
Viti i botimit2006

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN97899943 37 61 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13