Reduced price! Seksi qe ne agimet e tij, origjinat parahistorike te seksualitetit modern View larger

Seksi qe ne agimet e tij, origjinat parahistorike te seksualitetit modern

C.Ryan C.Jetha PL0100

New product

Përshkrim i shkurtër

Pjesët më të mira të librit ju duhet t'i lexoni me zë të lartë e do të kuptoni se do të keni riparë më në fund idetë tuaja mbi nevojat më urgjente të njerëzimit.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657673
Viti i botimit2011

1 063 Lekë

-15%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Koment nga Kate Daily: Ky libër është një dallgë ndryshuese për pjesën më të madhe të atyre ideve të mëdha që ekzistojnë mbi natyrën njerëzore: se varfëria është një pasojë e pashmangshme e jetës në tokë, se njerëzimi është prej natyre i keq, dhe më e rëndësishmja, se njerëzimi evoluoi drejt monogamisë... Ai arriti të shkatërrojë pothuajse secilën prej këtyre nocioneve të kësaj displine, duke bërë një kthesë epokale të paarritur as edhe nga emrat më të mëhenj të shkencës në këtë fushë...

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657673
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEtta Klosi