Shkolla dhe shoqeria View larger

Shkolla dhe shoqeria

John Dewey PL0066

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori, një nga figurat më të mëdha publike të gjithë historisë amerikane, por edhe një studiues i thellë e largpamës i filozofisë së edukimit, paraqet në këtë libër - më popullorin dhe më të përkthyerin e gjithë librave të tij - një shtjellim racional të kredos së vet pedagogjike, një shpalosje të mrekullueshme të besimeve, dijeve dhe metodave të tij edukuese.

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992792442

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789992792442
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë