Ai View larger

Ai

Robert A. Johnson A-008395

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri “Ai” ofron një vështrim të mahnitshëm në brendësi të identitetit mashkullor dhe se si dinamikat femërore ndikojnë te burrat.

More details

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265548
Viti i botimit2022

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vepra klasike e Robert A. Johnson që zbulon dallimet ndërmjet burrit dhe gruas, femrës dhe mashkullit.

Ç’do të thotë vërtet të jesh burrë? Cilat janë disa nga momentet kyçe në rrugën drejt pjekurisë mashkullore? Dhe cilët janë përbërësit femërorë të personalitetit të burrit?

Përgjatë shekujve, gratë kanë mjeshtëruar teknikën e përshtatjes ndaj burrave dhe për një arsye të mirë, por kjo nuk është njësoj si t’i kuptosh vërtet ata. Kalimi nga një djalë te një burrë i vërtetë, është një përpjekje e ndërlikuar dhe zbulohet në këtë libër.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages94
ISBN9789928265548
Shtëpia botueseHE
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1