Tre ujqit e vegjël - SC View larger

Tre ujqit e vegjel - SC

Evjenios Trivizas PE0233

New product

Përshkrim i shkurtër

Na ishin njëherë e një kohë tre ujq të vegjël, që donin të ndërtonin një shtëpi.Por Runi-Runi, derri i keq dhe dinak, kishte bërë plane të tjera me mendjen e tij... Ky libër vjen me ilustrimet fantastike të Helen Oxenbury

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978-9928-233-36-3

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kritika:

“...libri më zbavitës i vitit... një libër krejtësisht i veçantë me ilustrime, që do të kënaqë gjithë familjen.” - Junior Bookshelf

“...fëmijët do të shkrihen gazit qysh në fillim.” - Kirkus Reviews

“Çdo faqe është plot me nota komike.” - The Times

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages34
ISBN978-9928-233-36-3
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat216x270
PërkthyesiRoemo Çollaku
I ri1