Alienologjia View larger

Alienologjia

Grup autorësh JB0047

New product

Përshkrim i shkurtër

Vizitorët nga kozmosi dhe jashtëtokësorët janë pjellë e fantazisë apo qenie reale që tashmë jetojnë mes nesh? Zbuloni të vërtetën, që gjendet mes radhëve të këtij libri.

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN978 999 43 41 252

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN978 999 43 41 252
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë