Miush Pseja

Adelina Mamaqi BAO0740

New product

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928807328

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Në këtë libër me tregime do të gjeni personazhet tuaja më të dashura dhe aventurat e tyre. Do të gjeni Miush Psenë që bën pyetje pa fund, sa një ditë filloi të pyeste “Pse?, “Pse?” edhe maçokun mustaqegjatë. Do të gjeni dy vëllezërit harabela, që edhe pse zihen shumë, e duan dhe kujdesen për njëri-tjetrin. Do të njihni mama lejleken, që u çon bebet mamave të tjera, por një ditë nga lodhja e madhe ngatërroi bebet. Mama elefantes i çoi një bebe krokodili, mama luaneshës një bebe gjirafe dhe mama gjirafës që bebe luani...

Ju do të zbaviteni dhe argëtoheni pa fund me to, por edhe do të mësoni shumë prej tyre!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages48
ISBN9789928807328
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1