Hajdutja e buzeqeshjeve View larger

Hajdutja e buzeqeshjeve

Sevi Agolli A-008865

New product

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN7989928375513
Viti i botimit2022

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Sa qejf është ta kesh tezen police!

Ditën e parë, kur ua thashë të tjerëve në klasë, djemtë i hapën sytë aq shumë dhe filluan të më pyesin a kishte kapur ndonjë keqbërës tezja ime dhe ku i mbante prangat e shkopin e gomës...

Kurse vajzat më pyesnin se çfarë uniforme vesh tezja ime dhe a kam qenë te puna e saj.

Dhe unë, duke u mburrur pak, u tregoja që tezen time mund ta shihnin kudo nëpër rrugët e qytetit, sepse ajo drejton trafikun dhe ndihmon njerëzit e automjetet të mos bëjnë aksidente.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages78
ISBN7989928375513
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1