Nje deshire per Krishtlindje

Grup autorësh A-007466

New product

Përshkrim i shkurtër

“Një dëshirë për Krishtlindje” është një ndër librat e serisë “Iriqi i vogël”, pa dyshim, ndër seritë më të bukura për fëmijë, si nga përmbajtja, edhe për nga ilustrimet dhe pjesët prej kadifeje të vërtetë, që gishtat e veckël nuk reshtin së prekuri dhe që ta ka ënda t’i shikosh. Ngjarjet zhvillohen në dimrin me dëborë. Nuk ka fëmijë që të mos i lexojë e të mos ndiejë mirësi, dashuri dhe një ngrohtësi të atillë, që i bën edhe më të paqtë e të mos ndihen kurrë vetëm e të trishtuar.   

202 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349279
Viti i botimit2021

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages16
ISBN9789928349279
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1