Vendi se prapthi View larger

Vendi se prapthi

Lidia Ravera A-000832

New product

Përshkrim i shkurtër

Dnev ishte një vend ku çdo gjë bëhej së prapthi. Ndërsa të moshuarit shkonin në shkollë dhe fëmijët qeverisnin, mbërriti një konteshë tekanjoze që blinte gjithçka...

992 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084736
Viti i botimit2021

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages60
ISBN9789928084736
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo
I ri1