Shkolla e miresise dhe ligesise View larger

Shkolla e miresise dhe ligesise

Soman Chainani A-006086

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN978992830339
Viti i botimit2020

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages298
ISBN978992830339
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Cikopano
I ri1