Reduced price! Magjistaret e dikurshem 3 - Trokit Tri Here View larger

Magjistaret e dikurshem 3 - Trokit Tri Here

Cressida Cowell A-005362

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo aventurë kërkimi është më e frikshmja dhe më e pabesa se të gjitha. Për më

tepër... DIKUSH do t’i tradhtojë ata...

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286765

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Dëshira dhe Ksari tani ishin të dëbuar, në arrati, dhe atyre u qenë vënë pas Luftëtarët, Magjistarët, dhe ç’është më e keqja, SHTRIGAT... Dëshira është një vajzë nga fisi i Luftëtarëve, me një lugë magjike e me një sy magjik. Ksari është një djalosh nga fisi i Magjistarëve, i cili ka një vragë prej gjaku shtrige në dorë. A mund t’i gjejnë ata përbërësit e një magjie që heq qafe shtrigat, para se Mbreti i Shtrigave të fusë në kthetra magjinë-që-funksionon-edhe-në-hekur?

 

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages400
ISBN9789928286765
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRudina Çupi
I ri1