365 Fakte mbreselenese & rekorde mbi gjithcka

Grup autorësh A-004136

New product

Përshkrim i shkurtër

Një botim me shumë vlera, me fakte, rekorde dhe figura të mahnitshme mbi qytetërimet e lashta, fetë, hapsirën, natyrën, kafshët, teknologjinë, vendet, popujt, artin, mbi gjithçka.

More details

484 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789994344727
Viti i botimit2008

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Zbuloni kur fluturoi njeriu i parë në hapsirë? Kush janë popujt më të lashtë të planetit tonë? Kur u shpik aeroplani? Pse janë të papersëritshme veprat artistike të antikitetit?.... E shumë pyetje të tjera gjejnë përgjigje të sakta në këtë enciklopedi të shoqëruar me fakte të sakta dhe të ilustruar me mjeshtri. Një enciklopedi mbresëlënëse. Mësoni me të.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages176
ISBN9789994344727
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEliona Balilaj