Enciklopedia ime e parë View larger

Enciklopedia ime e pare

Grup autorësh BOT0309

New product

Përshkrim i shkurtër

Një enciklopedi e parë shumë e çmuar me dritareza fantastike. Vështro me vëmendje ilustrimet e shumta dhe zbulo gjëra kureshtare rreth botës që të rrethon!

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002884
Viti i botimit2018

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages20
ISBN9789928002884
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1