Reduced price! Zbulimi i botës së skajshme View larger

Zbulimi i botes se skajshme

Grup autorësh BED024

New product

47 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët224
ISBN9789928121370

1 250 Lekë

-50%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët224
ISBN9789928121370
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda dhe Ilir Nishku